Prohlášení výkonného ředitele

Vážení obchodní partneři,

Czech ICT Aliance byla založena pod záštitou CzechTrade, vládní agentury na podporu obchodu a exportu. Propaguje české firmy z oblasti ICT a pomáhá předním a inovativním českým firmám uspět na zahraničním trhu.

Je mnoho důvodů, proč jsou české firmy pravidelně úspěšné na zahraničním, vysoce konkurenčním trhu. Jedním z nejvýznamnějších ocenění je pro nás analýza A.T. KEARNEY, která zkoumá vhodnost a přitažlivost jednotlivých zemí pro zájemce o outsourcing. V tomto přehledu se Česká republika ocitla na prvním místě – jako nejatraktivnější outsourcingová destinace v Evropě - a čtvrtá nejatraktivnější na světě. „Česká republika je vycházející hvězda regionu díky rozumným nákladům na infrastrukturu, stabilnímu trhu a významně silnému vzdělávacímu systému.“ Od roku 2000 roste IT sektor průměrným tempem 9 procent za rok.

Kromě toho, cizím jazykům dala čeština také jedno důležité slovo, bez kterého se moderní technologie neobejdou – robot. Rádi bychom navázali na toto dědictví a upevnili pozici českých technologických firem jako mezinárodních lídrů s kvalitními pracovníky, kteří jsou schopni dodávat sofistikované produkty a realizovat komplexní projekty.

V případě zájmu o spolupráci se na mě samozřejmě můžete kdykoliv obrátit a společně zjistíme, jak můžeme pomoci i Vám a Vaší firmě v zahraničních obchodních aktivitách.

Michal Zálešák
Výkonný ředitel
Czech ICT Alliance

Tisknout© 2019 Czech ICT Alliance

Podmínky užití | Prohlášení přístupnosti | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA | Vytvořeno na CMS WebArchitect XHTML 1.0 | CSS 3