Aktuality

14.10.2016 09:49

Czech ICT Incubator – finálový výběr 4. kola

Czech ICT Alliance a Prague Startup Centre Vás zve na finální výběr firem do programu Czech ICT Incubator. Celkem 10 firem, které postoupí z 1. kola, bude bojovat o možnost jet na 2 měsíce do Silicon Valley a získat podporu v celkové hodnotě až 4 500 dolarů.

Czech ICT Incubator – finálový výběr 4. kola, více »

07.10.2016 14:21

Získejte možnost vyjet do Silicon Valley až na 2 měsíce s Czech ICT Incubator

Právě bylo spuštěno již čtvrté kolo programu Czech ICT Incubator v Silicon Valley.
Startupy z oblasti VR/AR, ale i software, hardware, e-commerce anebo mobilních aplikací, mohou již po čtvrté vycestovat do Silicon Valley prostřednictvím programu Czech ICT Incubator, který nyní začal přijímat přihlášky. Vybrané startupy získají celkově odměny ve výši až 4500 dolarů, bez nároku Czech ICT Alliance na jakýkoliv podíl ve firmě. Deadline na poslání přihlášek je 16.10.

Získejte možnost vyjet do Silicon Valley až na 2 měsíce s Czech ICT Incubator, více »

31.08.2016 16:02

Corinth HoloLens Ochutnávka

Nenechte si ujít 21. září akci „Corinth HoloLens Ochutnávka“ v Prague Startup Centre, kterou pro vás připravila společnost Corinth.

Corinth HoloLens Ochutnávka, více »

24.08.2016 14:19

Vystavujte v zahraničí díky podpoře EU!

Agentura Czech Trade otevřela dva nové programy, díky kterým mohou malé a střední podniky získat finanční podporu pro účast na zahraničních veletrzích a výstavách.

Vystavujte v zahraničí díky podpoře EU!, více »

22.08.2016 09:16

Czech ICT Pitch Night - London edition

Prague Startup Centre a  Czech ICT Alliance ve spolupráci s agenturou CzechInvest a českou ambasádou v Londýně poskytne 5 českým startupům místo na Central European ICT StartUps 2016, kde se budou prezentovat investorům a  potenciálním zákazníkům z UK!

Czech ICT Pitch Night - London edition, více »

21.07.2016 14:59

Startup tricks

Prague Startup Centre připravilo první díl pravidelných meetupů Startup tricks, kde budete mít možnost sdílet s ostatními v komunitě, co se Vám v poslední době podařilo, tipy na skvělé nástroje, které Vám v  poslední době pomohly, najít partnery pro své projekty, atd.

Startup tricks, více »

18.07.2016 12:59

Experti: Virtuální realita bude mít obrovský dopad, budoucnost je v zážitcích

I obyčejný dělník, který právě skočil svou směnu, bude moci nasednout do svého drahého sporťáku a vyjet na svižnou projížďku. To auto si ale nekoupí, alespoň ne reálně. Bude mu stačit jen pár korun ke stažení obsahu na své zařízení virtuální reality (zkr. VR). Zdá se vám to přitažené za vlasy? Ne tak docela. Mohla by to být vcelku blízká budoucnost. Shodl se na tom panel expertů, který se včera večer sešel v Prague Startup Centre jako vyvrcholení akce Corinth VR Hackathon.

Experti: Virtuální realita bude mít obrovský dopad, budoucnost je v zážitcích, více »

18.07.2016 10:15

Prezentujte se německým investorům a korporacím v Berlíně (VW, EON...)

Velvyslanectví České republiky v Berlíně ve spolupráci s Czech ICT Alliance a Prague Startup Centre chystá unikátní možnost vystavovat na Lange Nacht der Start-Ups (www.startupnight.de), jednom z největších německých eventů, propojujících startupy s korporacemi a investory, který se uskuteční 3.září.

Prezentujte se německým investorům a korporacím v Berlíně (VW, EON...), více »

15.06.2016 14:33

Pozvánka na úvodní prezentaci ESA BIC PRAGUE

Máte nápad jak využít vesmírné technologie a přetavit je v komerční úspěch na zemi? Přijďte si poslechnout, jak získat 50 000 € a rozjet své podnikání v inkubátoru ESA BIC Prague.

Pozvánka na úvodní prezentaci ESA BIC PRAGUE, více »

11.05.2016 13:05

Praha pokračuje v jízdě. Ministři se pochválili a otevřeli vesmírný inkubátor

Šestnáctá pobočka Evropské kosmické agentury už sedí v Praze. ESA se domluvila s Czechinvestem a v prostorách nedávno otevřeného Prague Startup Centra se usídlí inkubátor zaměřený na kosmické technologie. „Dohoda s Czechinvestem je taková, že tu ESA bude mít zvýhodněný nájem. Praze to dává smysl, protože ji to nestojí žádné dotace navíc a zároveň podporuje celkem prestižní věc. Přihlášky do prvního kola by se měly otevřít na podzim a začalo by se naostro příští rok na jaře,“ tvrdí šéf startupového centra Michal Zálešák

Praha pokračuje v jízdě. Ministři se pochválili a otevřeli vesmírný inkubátor , více »© 2019 Czech ICT Alliance

Podmínky užití | Prohlášení přístupnosti | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA | Vytvořeno na CMS WebArchitect XHTML 1.0 | CSS 3